Přeskočit na obsah »

Právě jste na:

Yoyo magic yoyo N11 magistrate - červené

Více pohledů

Ne

Yoyo magic yoyo N11 magistrate - červené

DetailyMagicyoyo yoyo N11 je vytvořeno moderní speciální technikou. Yoyo je ideální pro profesionální yoyery obzvláště pro 1A,3A,5A. 1A yoyo se používá k předvádění stringových (provázkových) triků. 3A dvě yoya ke stringovým trikům. 5A na druhém konci provázku (stringu) je závaží, tzn. string není připevněn k prstu. Styl se také nazývá freehand.


Yoyo se navrací pomocí silikonových nálepek (padů, kroužky na vnitřních bocích), které se dají snadno vyměnit pokud se opotřebují. Yoyo se nevrací na škubnutí, ale bindem. V yoyu je špičkové nerezové ložisko s deseti kuličkami (běžně se používá 8 kuliček) sleep je tak extrémně dlouhý téměř 2 minuty. K yoyu je možné přikoupit speciální zatěžovací kroužek, díky kterému získá yoyo delší dobur rotace a větší stabilitu. Můžete kroužek také snadno vyjmout a získat tak lehčí yoyo se kterým můžete vyrazit na světové soutěže a předvádět nejrychlejší série triků.


Nauč se s tímto yoyem známe triky pro pokročilé yoyery.Technické informace:


* Materiál: Aluminum


* Hmotnost: 64,7g


* Šířka: 42mm


* Průměr: 54mm


* Gap: 4.62mm


* Ložisko: Konkávní (tvar u)


* Rozměry ložiska: Typ C (12.70mm x 6.30mm x 4.72mm)Upozornění výrobce: yoyo v žádném případě nepřetahujte, hrozí zničení závítu / bearing seatu


Další informaceCena 499,00 Kč


Dostupnost: Skladem

Bez daně: 412,40 Kč S daní: 499,00 Kč
NEBO
 
Zpravodaj